Mūsų produktai

Šviesolaidinis kabelis

Šviesolaidinis kabelis, dar vadinamas optinio pluošto kabeliu, yra mazgas, naudojamas informacijai perduoti šviesos impulsais. Skaidulinis optinis kabelis yra pagamintas iš vieno ar daugiau optinio pluošto pluoštų, sutvirtintas ir apsaugotas specialia medžiaga, kad telekomunikacijų linijose būtų geros fizinės savybės.

Optinis pluoštas yra technologija, leidžianti šviesai sklisti plonais stiklo vamzdeliais. Stikliniai vamzdžiai yra su specialiu skersmeniu, paprastai 9/125, skirti vieno režimo jungtims. Skirtingomis technologijomis pagaminti pluoštai garantuoja nurodytą standartinių G652D, G657 A1, G657 A2 vamzdžių lenkimo spindulį. Pluošto šerdys yra dažytos skirtingomis spalvomis, todėl sujungiant kabelių šerdis lengvai sujungiama.

„Jera“ turi įvairių tipų kabelius, kurie priklauso nuo taikymo srities, pavyzdžiui:
1) Pagrindinės linijos šviesolaidinis kabelis
2) FTTH lašas šviesolaidinis kabelis
3) Vidinis skaidulinis optinis kabelis
4) Ortakinis šviesolaidinis kabelis
Skirtingi kabelių tipai susideda iš skirtingų komponentų ir naudojami skirtingoms reikmėms. Kai kurioms programoms reikalingas atsparus vandeniui, didelis mechaninis atsparumas, atsparus UV spinduliams, ir mes sustipriname kai kurias medžiagas (plieninę vielą, RFP, aramidinius verpalus, želė, PVC vamzdį ir kt.) Kabelyje, kad pagerintume jo veikimą.

„Jera“ sėkmingai integravo šviesolaidinio kabelio sprendimą GPON, FTTx, FTTH tinklų statybai. Mūsų optinį kabelį galima pritaikyti pramoninių pastatų, geležinkelio ir kelių transporto, pramonės pastatų, datų centrų ir kt.

Mūsų kabelis buvo patikrintas gamyklos laboratorijoje arba trečiosios šalies laboratorijoje, patikrinimas ar bandymas, įskaitant įterpimo nuostolius ir grįžtamųjų nuostolių testą, atsparumo tempimui, temperatūros ir drėgmės dviračių bandymą, UV senėjimo bandymą ir kt., Kurie atitinka IEC-60794, RoHS standartus ir CE.

„Jera“ siūlo visus susijusius pasyviojo optinio tinklo paskirstymo priedus, tokius kaip: šviesolaidžio kabelio spaustukas, šviesolaidinio kabelio laidai, šviesolaidžio sujungimo uždoriai, šviesolaidžio sujungimo dėžutė ir kt.

Prašome susisiekti su mumis dėl papildomos informacijos!